Finantsanalüütik
Tööpakkumise number #687003

2
UTILITAS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 9. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Utilitase kontserni ja tütarettevõtete finantstulemuste ja tegevusnäitajate analüüs

  • Finantsplaanide ja projektide analüüsimine

  • Finantsmudelite loomine ja uuendamine

  • Turuinfo kogumine ja analüüs

  • Investeerimismemorandumite ja presentatsioonide koostamine

  • Panustamine eelarvestamise- ja auditiprotsessidesse koostöös teiste meeskonna liikmetega

  • Juhtimisaruandluse süsteemi täiendamine

  • Osalemine soojuse hinnakujunduses

Ootused kandidaadile

  • Ametikohale vastav kõrgharidus

  • Varasem analüütilise töö kogemus

  • Väga hea Microsofti baasprogrammide kasutusoskus (Excel ja Powerpoint eelkõige, kasuks tuleb ka Microsoft Power BI ja Power Query tundmine)

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus

Vaheldusrikast tööd, eneseteostust ja -arengut Eesti juhtivas ning pidevalt arenevas energiaettevõttes

Konkurentsivõimelist palka

Erialaseid koolitusi

  • Kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda

Lisainfo

TÖÖKOHT: Tallinnas

TÖÖLE ASUMISE AEG: esimesel võimalusel

KANDIDEERIMINE: Saada CV ja motivatsioonikiri aadressile

marianne.taberland at)utilitas.ee hiljemalt 09.03.2021

LISAINFO: personalijuht Marianne Taberland, tel 53405065

www.utilitas.ee

Tööpakkumise number
#687003

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2021
Finantsanalüütik Finantsanalüütik

UTILITAS OÜ

Utilitas on Eesti energiakontsern, mille põhitegevuseks on soojuse ja elektri tootmine ning kaugkütteteenuse osutamine.

Utilitas varustab kaugküttesoojusega rohkem kui 4 900 hoonet kaheksas linnas üle Eesti: Tallinnas, Maardus, Keilas, Raplas, Haapsalus, Kärdlas, Jõgeval ja Valgas. Utilitas kontserni kuuluvad kaugkütteteenust pakkuvad AS Utilitas Tallinn ja AS Utilitas Eesti ning Tallinnas elektrit ja soojus tootev OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020

Vaata rohkem