Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91381

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • juhtimisalaste otsuste tegemiseks vajalike finantsandmete töötlemine, analüüs ning presenteerimine
  • investeeringute tasuvuse hindamine

Finantsanalüütik allub finantsdirektorile ja teeb koostööd enamike ettevõtte struktuurüksustega, eriti ettevõtte raamatupidamise, IT üksuse ning juhatusega

Ootused kandidaadile

Nõudmised / oskused:

  • head teadmised ettevõtete analüüsi valdkonnas
  • analüütilise töö alane kogemus
  • hea arvutioskus - eelkõige tabelarvutus ja andmetöötlus
  • kõrgharidus (või omandamine lõppjärgus) - eelistatult majanduses või reaalainetes

Kasuks tuleb:
  • hea vene ja inglise keele oskus
  • tugev praktiliste kogemuste pagas, mis võib kompenseerida nõudmisi hariduse osas

  • Huvitavat ja ennastarendavat tööd avalikult kaubeldavas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#91381

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2007

Starman on kaabeltelevisioonivõrkudel baseeruv telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte.

Meie eesmärk on kaabeltelevisioonivõrke ära kasutades pakkuda oma klientidele võimalikult laia teenuste valikut tõstes seeläbi elukvaliteeti

Vaata rohkem