Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52460

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on AS Silberauto ja tema ettevõtete äritegevuse planeerimine ja tulemuste analüüs

Ootused kandidaadile

finants- või majandusalane kõrgharidus
haridusele vastav eelnev töökogemus
väga hea analüüsi- ja väljendusoskus
eesti keele ladus valdamine ning inglise ja vene keele oskus
hea arvuti kasutamise oskus
täpsus ja korrektsus dokumentatsioonis
koostöö oskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
professionaalset meeskonda
koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
head, töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#52460

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
30. september 2005

AS Silberauto on üle kahe miljardi krooni suuruse käibega sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte. 15. aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tutntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler ja Jeep ning Mitsubishi

Vaata rohkem