Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194030

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte tulude/kulude ja investeeringute planeerimine ning analüüs

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • vastav töökogemus, soovitavalt suures ettevõttes
  • väga hea analüüsivõime ja iseseisev mõtlemine
  • valmisolek töö käigus õppida ja ennast arendada
  • korrektsus ja täpsus
  • väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • põnevat tööd Eesti ühes tehnoloogilisemas haiglas
  • toetavat ja arengutele orienteeritud meeskonda

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#194030