Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62417

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igakuine aruandlus ning aruandluse arendamine
  • tulemus- ning kuluprognoosid
  • investeeringute jälgimine ja analüüs
  • ettevõtte juhtkonna toetamine finantsandmetega, tulemusanalüüsidega, alternatiivsete kalkulatsioonidega
  • osalemine erinevates finants- ja IT alastes projektides

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • tugev analüüsivõime
  • meeskonnatööle orienteeritus, initsiatiivikus ja hea suhtlemisoskus
  • väga hea eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • finantsalane töökogemus
Kasuks tuleb:
  • ERP süsteemides töötamise kogemus

  • huvitavat ja väljakutseterikast tööd ning häid arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#62417