Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48810

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Jaotusvõrk investeeringute (sh koostööprojekt välisfirmaga) ja äritegevuse analüüsid juhtimisotsuste langetamiseks

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • viis aastat töökogemust majandusarvestuse alal
  • arvutikasutamise vilumus igapäevase töövahendina, sh MS Office programmide hea tundmine
  • kõrgtasemel eesti- ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • väga hea analüüsioskus
  • täpsus, kohusetundlikkus ja initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööalast koolitust

Tööpakkumise number
#48810

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. august 2005
Kuulutus sisestati:
1. august 2005

Osaühing Jaotusvõrk on Eesti Energia ASi äriühing, mis osutab elektrienergia ülekande ja jaotuse teenust.

Vaata rohkem