Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753342

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostetud portfellide hindamine etteantud mudeli järgi

  • mudeli kohandamine Eesti turule ettevõtte omandis olevate statistiliste andmete alusel

  • olemasolevate portfellide analüüs

  • erinevate andmete import CRM-i programmi ja andmete töötlemine vajadusel

  • finantsjuhi osaline asendamine tema puhkuse ajal

  • riskianalüüs

  • inkassoosakonna töö üle arvestuse pidamine

Ootused kandidaadile

Meie jaoks on oluline, et Sul oleks väga heal tasemel Excel’i kasutamise oskus, põhiteadmised finantsanalüüsist ning oskus lugeda aastaaruannet. Kasuks tuleb, kui oled omandanud finantsalase kõrghariduse ning mõned aastad töökogemust finantsvaldkonnas, kuid ootame Sind kandideerima ka juhul kui oled kõrgharidust alles omandamas ning soovid alustada karjääri antud valdkonnas. Lisaks erialastele oskustele ootame, et Sul on hea eesti ja inglise keele oskus, kiire analüüsi- ja õppimisvõime ning hea eneseväljendamise oskus.

Pakume Sulle huvitavat tööd, enesearendamise võimalust ja koolitusi, konkurentsivõimelist töötasu, spordi- ja parkimiskompensatsiooni ning tööks vajalikke parimal tasemel töövahendeid.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 53073011,
sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#753342

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2022

CV Keskuse klient OÜ GS Core kuulub Marginalen AB eraomandis valdusettevõttele, mis juhib panganduskontserni ja pakub finantsteenuseid ning tegutseb Skandinaavias, Taanis ja Baltikumis. Peakontor asub Rootsis ja omab ligi 40 aastat ajalugu. Eesti äri peamine tegevusvaldkond on võlaportfellide ostmine energeetika, finants ja telekommunikatsiooni sektorite ettevõtetelt kohtuvälise ning kohtuliku sissenõudmise eesmärgil. Ettevõttega saad tutvuda www.gscore.ee

Vaata rohkem