Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136169

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kinnipidamiskohtade eelarvete koostamise koordineerimine ja selle koostamisel osalemine
  • eelarve täitmise aruannete koondamine, analüüs ja kontroll ning koondaruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus
  • vähemalt 2-aastane töökogemus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • analüüsi- ja sünteesivõime
  • korrektsus ja professionaalne suhtumine töösse
  • hea töövõime pingeolukorras
  • iseseisvus ja hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
  • kulu- ja juhtimisarvestuse teostamise kogemus
  • majandustarkvara SAP kasutamise oskus
  • töökogemus avalikus sektoris

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd mainekas riigiasutuses
  • võimalust eneseteostuseks osaledes olulises projektis ning teha koostööd valdkonna
  • tippspetsialistidega
  • meeldivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#136169

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Ministeeriumi valitsemisalas on õigusloome koordineerimine, õigusaktide süstematiseerimine, Eesti õigusaktide ühtlustamine Euroopa Liidu õigusega, esimese ja teise astme kohtute korralduslik tegevus ning majandamine, prokuratuuri ja vanglate töö korraldamine, notariaadi ametitegevuse korraldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine ministeeriumi pädevuse kohaselt.

Vaata rohkem