Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319766

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsanalüütiku peamiseks tööks on investeerimisprojektide ja ettevõtete hindamine ning infomaterjalide koostamine. Töö eeldab oskust ja huvi iseseisvalt infot koguda, analüüsida ning esitleda. Töökoht asub Tallinna kesklinnas.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus finantsanalüüsi vallas
- soov õppida
- huvi majanduse ja ettevõtluse vastu
- täpsus ja korrektsus
- väga hea eesti ja inglise keele oskus
- väga head oskused kasutada Excelit ja PowerPointi
- kõrgharidus (majandus, rahandus, arvestus)

- õppimis- ja töötamisvõimalust ühes Baltikumi juhtivas finantsnõustamisettevõttes
- motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#319766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
12. september 2013

GILD Corporate Finance tegutseb Baltikumis, Skandinaavias ja Ida-Euroopas. Põhilisteks tegevusvaldkondadeks on ettevõtete ja institutsioonide nõustamine omandamis- ja ühinemistehingutes (M&A) ning kapitali kaasamisel. Ettevõtte meeskond on nõustanud alates 1999. aastast üle 150 tehingu 3,5 miljardi euro väärtuses.

Vaata rohkem