Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218161

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsanalüütiku ülesandeks on finantsdirektori toetamine
finantsanalüüsis. Uus töötaja analüüsib ettevõtte varusid ja
varasid, osaleb eelarve ja kontserni finantsraportite
koostamise protsessis, loob ettevõtte finantskontrolli
protseduure ja kontrollib nende täitmist, tegeleb riskide
hindamisega ning asendab vajadusel finantsdirektorit.
Koostöös audiitorfirmaga loob Baltikumipõhise siirdehindade dokumentatsiooni.

Nõudmised kandidaadile

Tööülesannete edukaks täitmiseks peaksid omama finantsalast kõrgharidust, kogemust finantsanalüüside koostamises, häid teadmisi raamatupidamisest,
valdama kõrgtasemel eesti ja inglise keelt.
Uus töötaja peaks olema tugeva analüüsivõimega, oskama näha seoseid äriprotsessi ja finantsvadlkonna vahel, olema hea enesekehtestusoskusega ja sõbralik meeskonnatöötaja.

Pakume väljakutseid esitavaid tööülesandeid, suhtlemist rahvusvahelisel tasemel,
konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti ja teisi rahvusvahelise ettevõtte eeliseid.

Lisainfo

Kuulud 5 liikmelisse finantsosakonda, mida juhib finantsdirektor.
Oma töös suhtled palju ettevõtte töötajatega Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
Töökoht asub Ülemiste Citys.

Tööpakkumise number
#218161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2011

OÜ Elektroskandia Baltics on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Baltikumis. Rahvusvaheliselt tuntud Rexeli kontserni osana on meie eesmärk olla oma klientidele ja tarnijatele usaldusväärne ja kindel partner.
Elektroskandia klientideks on peamiselt suurenergeetika- ja elektriinstallatsiooniettevõtted, tootjad ja edasimüüjad, tarnijaiks kvaliteetkaubamärke esindavad firmad. Meie kliendid saavad just nende jaoks õige toote alati õigel ajal ja õige hinnaga.
Elektroskandias töötab 85 inimest kuues müügiesinduses: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Riias ja Vilniuses.

Vaata rohkem