Värsked tööpakkumised

Finantsanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181255

Tööpakkumise number

181255

Töö kirjeldus

Analüütikuna teostad ärianalüüsi ning osaled finantsmudelite koostamises ja täiustamises. Täidad olulist rolli finantsprognooside ja tasuvusarvutuste koostamisel, samuti investeerimisprojektide analüüsimisel. Osaled Eesti Energia kontserni strateegilise planeerimise ning strateegilise tulemuslikkuse mõõtmise protsessis.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on majandusalane kõrgharidus,
• tunned huvi analüütilise töö vastu,
• Sul on süsteemne mõtlemine ja kõrge õppimisvõime,
• oled initsiatiivikas ning iseseisev oma töö korraldamisel ja otsuste langetamisel,
• oled pühendunud ja kohusetundlik,
• oskad töötada meeskonnas,
• Sul on väga head oskused MS Excelis,
• valdad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb varasem töökogemus juhtimisarvestuse või finantsanalüüsi valdkonnas, samuti Business Objecti või mõne muu ärianalüüsi tarkvara tundmine.

Ettevõte pakub

• mitmekesine ja vastutusrikas töö,
• aktiivne ja nooruslik meeskond,
• võimalus õppida valdkonna parimatelt professionaalidelt,
• hea töö eest motiveeriv tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. august 2009
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni peakontori juhtimisarvestuse osakond tegeleb peamiselt kontserni juhtimisinfo koostamise ning raporteerimisega, finantsanalüüsi ja -planeerimisega.