https://www.cvkeskus.ee/107936

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finantsanalüütik-kontroller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107936

Tööpakkumise number

107936

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on kasumi, kulude ja investeeringute eelarvete, prognooside, analüüside ning aruannete koostamine. Sa teostad tulude ja kulude arvestust ning hälvete analüüse, ettevõtte siseste ja väliste võrdlusnäitajate finantsanalüüse ning tasuvusarvestust. Sa teostad iseseisvalt controllingut ja analüüsid tulemusi ettevõtte konkreetse valdkonna osas. Sa töötad finantsosakonnas ärikontrolleri alluvuses.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on majandusalane kõrgaharidus ja vähemalt 3-aastane töökogemus finantsanalüüsi/majandusarvestuse alal. Kasuks tulevad kogemused tootmis- või kaubandusvaldkonnast. Sinu töös on vajalik on väga hea eesti keele oskus ja hea inglise keele oskus. Sind iseloomustab süsteemne mõtlemine ja hea analüüsivõime ning Sa oled vilunud arvutikasutaja (eriti Excel). Meeskonda oodatakse avatud ja arenemisvõimelist inimest, kes on valmis ettevõtte kiire arenguga kaasa minema ja pühenduma.


Ettevõte pakub

Saku Õlletehas pakub Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd, enesteostus- ja arenguvõimalusi, kompetentseid kolleege ning lisaks põhipalgale ettevõtte poliitikast tulenevaid soodustusi.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehas kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish&Newcastle. Ettevõtte puhaskasum oli 2006. aastal 118 mln krooni ja käive 772 mln krooni. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja.

Saku Õlletehas väärtustab oma töötajaid ja on kokku lepitud viies põhiväärtuses: edasipüüdlikkus, ausus ja avatus, koostöövalmidus, kliendikesksus ja ühiskondlik vastutus. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.saku.ee. Saku Õlletehas ootab oma meeskonda uusi liikmeid.