Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25421

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame finantsanalüütikut, kelle peamisteks tööülesanneteks oleks:
1) finantseerimisprojektides ja tasuvusanalüüsis osalemine ning nende koostamine;
2) tootmise majandustulemuste analüüs, materjalide kogumine, süstematiseerimine ja töötlemine;
3) finantsanalüüsi ja rahavoogude analüüsi sooritamine;
4) protseduurireeglite juurutamine;
5) Euroopa Liidu tulekuga seotud dokumentatsiooni loomine, korrashoid ja järelvalve.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema:
1) finantsalane kõrgharidus;
2) head teadmised raamatupidamisest ja ettevõtte finantsjuhtimisest;
3) majandus- (tasuvus-, kulu-, jms) analüüsi teostamise oskused;
4) eesti, vene ja inglise keele oskus;
5) valmisolek nii iseseisvaks kui ka meeskonnatööks;
6) oskus anda keerukatele probleemidele kiiret ja adekvaatset hinnangut ja leida neile lahendusi;
7) paindlikkus ja suhtlemisoskus erinevates situatsioonides toimetulekuks.

Noort energilist ja arenevat töökeskkonda, vastutusrikast tööd ning töötulemustele vastavat töötasu.

Lisainfo

Asukoht: Keila

Tööpakkumise number
#25421

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
25. november 2003

CVKeskus.ee klient

Pakkematerjale tootev firma

Vaata rohkem