Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295503

Finants- ja majandusosakonna peaspetsialist(varustus ja hanked)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Riigihangete korraldamine ning läbiviimine;
- lepingute koostamine ja arvestuse pidamine;
- Viru Vangla pideva ja häireteta varustamise tagamine vajalike laiatarbekaupade (büroomasinad, olmetehnika, töövahendid), remondimaterjalide, erivahendite, ametnike riietuse ja muude kaupade osas;
- asutuse hankeplaani koostamine ja sellest tulenevate toimingute teostamine;
- oma valdkonna piires eelarve prognoosimine ja arvestuse pidamine;
- kahe spetsialisti töö koordineerimine (varad, majandusladu).

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus (soovitavalt juriidiline)
- Eelnev kogemus riigihangete valdkonnas
- Tegevusvaldkonna õigusaktide hea tundmine
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel
- Hea analüüsivõime, lahendustele orienteeritus ja meeskonnatöö kogemus
- Korrektsus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime ja professionaalne suhtumine töösse
- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- Töötasu alates 900 eurot
- Arengu- ja koolitusvõimalusi
- Kaasaegset töökeskkonda
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#295503

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem