Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27072

Finants- ja logistikaosakonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesanneteks on finantsjuhi, pearaamatupidaja ja krediidijuhi assisteerimine igapäevastes finantsküsimustes. Samuti ostuarvete sisestamine ja administreerimine, raporteerimine tootjatele, garantiiküsimustega tegelemine. Assistent allub finantsjuhile.

Ootused kandidaadile

Eeldused kandidaadi töökogemustele:

  • vähemalt 3 aastat töökogemust, soovitavalt finantsalal.

Eeldused kandidaadi oskustele:

  • baasteadmised raamatupidamisest
  • inglise kõnekeele oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
Eeldused kandidaadi isiksusele:

  • aktiivsust ja iseseisvust
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • täpsust, järjekindlust ja pingetaluvust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, cv@areserv.ee,
märgusõna:"Finants-assistent"

Tööpakkumise number
#27072