https://www.cvkeskus.ee/175393

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #175393

Finants- ja administratsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanded koosnevad organisatsiooni finantsjuhi (vastutus majandus- ja juhtimisarvestuse, riskijuhtimise, finantsanalüüsi- ja prognooside, aktivate-passivate juhtimise, finantskontrolli ja eelarvestamise valdkondade eest), tugiteenuste juhi (otseses alluvuses on IT osakond, kinnisvaraosakond, personaliosakond, dokumendihaldus, õigusnõunik ja riigihangete osakond) ja juhtrühma liikme (ettevõtte strateegiline arendamine, osalemine juhtrühma töös) rollidest. Finants- ja administratsioonijuht allub peadirektorile ja tema kaudses alluvuses töötab 55 töötajat.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt eeldame vähemasti 7-aastast edukat töökogemust finantsjuhi või kontrollerina või suurema allüksuse juhtimise kogemust finantsasutusest või audiitorfirmast, ettevõtte finantsanalüüsi ja vähemasti ühe majandustarkvara tundmist, juhtimiskogemust, majandus- või rahandusalast haridust, eesti ja inglise keele suulist ja kirjalikku valdamist, juhi-, organisaatori- ja koostöövõimeid, väga head analüüsi- ja üldistusvõimet.


Ettevõte pakub

Pakume väljakutseid ja arengut juhina ja spetsialistina, võimalust osaleda suure ja Eesti jaoks olulise organisatsiooni strateegilises juhtimises ning ametikohale väärilist töötasu.


Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 2. aprilliks k.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse vaadates www.rmk.ee

Tööpakkumise number
#175393

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
2. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
17. märts 2009

CVKeskus.ee klient

Eesti suurim metsandusorganisatsioon Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) on riigitulundusasutus, millel hiljuti täitus 10 tegevusaastat. Meie põhitegevusaladeks on riigimetsade haldamine ja majandamine, puidu turustamine, taimla- ja seemnemajandus, puhkemajandus- ja loodushoid ning jahimajandus. RMK varade maht 2007. majandusaasta lõpu seisuga oli 1,740 miljardit krooni ja kogutulu 1,614 miljardit krooni. 2007. majandusaasta lõppes 385-miljoni kroonise kasumiga. Anname tööd ligi 840 töötajale ja oleme nüüd otsimas juhtkonna liiget - finants- ja administratsioonijuhti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Finants- ja administratsioonijuht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!