Värsked tööpakkumised

Finants- ja administratiivjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100789

Tööpakkumise number

100789

Töö kirjeldus

Finants- ja administratiivjuhi põhiülesanneteks on ettevõtte raamatupidamise ja finantsaruandluse korraldamine sh. suhtlemine ja andmevahetus raamatupidamisteenuse osutajatega Lätis, Venemaal, ühe raamatupidaja juhendamine Eestis, palgaarvestus ja maksete tegemine, aruandlus Rootsi emafirmale, eelarvestamisprotsessi juhtimine ja eelarve koostamine, finantskontroll ja eelarve täitmise jälgimine, administratiiv- ja haldusküsimuste lahendamine ning tegelemine logistikaalaste küsimustega.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt 3-aastane tulemuslik töökogemus vastutava raamatupidajana, pearaamatupidajana, finantsjuhi või controllerina, hea kirjaliku ja suulise inglise ning suulise vene keele oskus. Oled oma tööst huvitatud professionaal, kes peab lugu arengust ja uute valdkondade tundmaõppimisest (nt lepingud, tööõigus, logistika) ja on valmis end proovile panema ka teistes kultuurides. Sind iseloomustavad püsivus, süsteemsus ja hea läbirääkimisoskus.

Pakume turvalist töökohta edukas Skandinaavia firmas, kolleegide toetust sisseelamisel, erialast tööd, võimalust tundma õppida uusi valdkondi ja kultuure, korralikku sissetulekut ja ametiautot.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus koos palgasooviga märgusõna “Mölnlycke” all hiljemalt 12. aprilliks k.a. postiaadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendav informatsioon telefonil 6671 520 või www.molnlycke.com. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. märts 2007

Mölnlycke Health Care AB on maailma juhtivaid firmasid ühekordse operatsioonipesu ja haavahooldusvahendite alal. Peakontoriga Rootsis, Göteborgis, oleme esindatud enamikus maailma riikides, kus meie klientideks on tervishoiuasutused. Mölnlycke HC annab üle maailma tööd ligikaudu 5500-le inimesele ja meie käive ulatub üle 740 mln euro. Meie innovatiivsed ja kõrge kvaliteediga tooted, mida toodetakse 10-s tehases, on pannud aluse ühele hinnatumale tervishoiualasele kaubamärgile maailmas. Oleme olnud väga edukad ka Baltimaades: Mölnlycke HC on siin turuliider mitme kirurgilise ja haavahooldustoote osas. Mölnlycke Health Care OÜ müüb oma tooteid Baltikumis ja Venemaal läbi edasimüüjate.