Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673188

Filterkanga töötlusseadme operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1450 €/kuus
Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2020
Kuulutus aegub:19. november 2020

Töö kirjeldus

Pakume tööd kiiresti arenevas ettevõttes, kõiki vajalikke vahendeid töölesannete täitmiseks ning nooruslikku ja aktiivset kollektiivi.

  • Seadme programmeerimine ja pingi tööks ettevalmistamine.
  • Toodangu kvaliteedi kontroll.

Ootused kandidaadile

  • Tehniliste jooniste lugemisoskus
  • Arvutikasutusoskus, tehniline taip
  • Iseseisvalt töötamise oskust, kohusetundlikkus, täpsus
  • Erinevate mõõteriistade kasutamise oskus
  • Füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas

  • Head töökeskonda, toetavat meeskonda ja toredaid ühisüritusi.
  • Kaasaegseid töötingimusi ja pikaajalist töösuhet.

Palk alates 1450 € bruto.

Kandideerimiseks saada oma CV info(at)filterplus.ee või kandideeri läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#673188

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

Filter Plus on 2019. aastal Eestis loodud ettevõte. Meie peamine tegevusala on õhu- ja ventilatsioonifiltrite tootmine.
Omame valdkonnas juba 10 aasta pikkust kogemust ja soovime oma klientidele pakkuda kõrgkvaliteetseid
ventilatsioonifiltreid, mis aitavad klientidel hoida puhtana nende ruumide sisekliima ja säästa elektriarvetelt.
Filter Plus OÜ toodab kõik filtrid Eestis Tallinnas ja meie põhilised turud on Eesti ja Skandinaavia maad.

Vaata rohkem