Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196679

Filiaalijuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

filiaali töö efektiivne korraldamine;
meeskonna motiveerimine ja juhtimine;
kliendisuhte hoidmine;
eelarve koostamine ja analüüs.

Ootused kandidaadile

soovitavalt toitlustusalane kõrgharidus;
vähemalt 3-aastane töökogemus toitlustuse ja meeskonna juhtimise alal;
eesti, vene ja inglise keele oskus;
hea organiseerimisvõime;
koostöövalmidus;
hea stressitaluvus.

huvitavat ja väljakutseterohket tööd rahvusvahelises organisatsioonis;
konkurentsivõimelist palka ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#196679

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Fazer Amica on Balti- ja Põhjamaade juhtiv toitlustusfirma. Ettevõte tegutseb 7 riigis: Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Eestis, Lätis ja Venemaal.
Fazer Amica on tegutsenud Eestis 1993. aastast. Fazer Amica tegeleb toitlustamisega mitmes erinevas valdkonnas - koolitoitlustus, ettevõtete personalitoitlustus, avatud kohvikud ja söögikohad, peoteenindus ning teenindusköök. Meil töötab ligikaudu 500 inimest ning teenust pakutakse 53 erineval aadressil üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Võrus, Jõhvis, Raplas, Märjamaal, Sauel ja Sakus.

Vaata rohkem