Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169093

Filiaalijuhataja-referent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-lugejateeninduse korraldamine TLÜ Balti Filmi- ja Meediakooli raamatukogus
-kirjanduse tellimise koordineerimine
-ainevaldkonna kogude kujundamine
-lugejate juhendamine elektrooniliste inforessursside kasutamisel

Ootused kandidaadile

- raamatukogunduse või infoteaduse alane kõrgharidus (või omandamisel)
- hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus
- eesti keele oskus kõrgtasemel
- arvuti kasutamise oskus
- inglise keele oskus
-innovaatilisus

Ettevõte pakub

- Töösuhe avalik-õiguslikus organisatsioonis
- väljaõppe võimalus andmebaaside ja koolitusmeteedika osas

Tööpakkumise number
#169093

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
12. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem