Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20849

Filiaali juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • filiaali igapäevatöö korraldamine
  • aktiivne euronõuetele vastavate liiva-, õli- ja rasvapüüniste ning mahutite, septikute ja elektroonika müük
  • keskkonnaametnike ja projekteerijate nõustamine
  • kliendisuhete arendamine
  • koostöös emafirmaga seminaride ning müügiarendusürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügikogemus
  • vähemalt keskastme ärilis- tehniline koolitus
  • huvi rahvusvahelises firmas töötamise vastu
  • heal tasemel arvutioskus
  • valmisolek reisimiseks
  • hea soome või inglise keele oskus
  • isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • võimalusterohket ja huvitavat tööd rahvusvahelises firmas
  • kaasaegseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#20849