Värsked tööpakkumised

Filiaali juhataja Pärnus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454339

Tööpakkumise number

454339

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda energilist, suhtlemisaldis ja enesekindlat eelneva töökogemusega autovaruosade hulgimüügi esinduse juhatajat, kelle põhiliseks tööülesandeks on filiaali töö juhtimine, olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine läbi aktiivse müügi.

Nõudmised kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad vähemalt keskharidust ja eelnevat töökogemust autovaruosade jae - või hulgimüügi valdkonnas. Sind iseloomustab avatud suhtlemine ning hea läbirääkimiste oskus, iseseisvus, saavutusvajadus ja vastutusvõime ning oskus planeerida aega. Eeliseks on, kui tunned hästi piirkondlikku ettevõtluskeskkonda ja omad vajalikke kontakte. Edukaks toimetulekuks on vajalik autojuhilubade olemasolu, eesti ja vene keele oskus ning hea arvuti tundmine.

Pakume Sulle arenevas ettevõttes huvitavat ja vaheldusrikast täistööajaga tööd, täienduskoolitusi, kaasaegseid töövahendeid ning vastavalt tulemustele motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2017

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927. Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.