Värsked tööpakkumised

Filiaali juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119317

Tööpakkumise number

119317

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on klientidele laenutoodete tutvustamine, lepingute sõlmimine, kliendihaldus ning kõik muud Lõunalaenud OÜ-ga seonduvad esindamise küsimused Pärnumaal.

Nõudmised kandidaadile

- soovitavalt naisterahvas 25 - 40 a. ;
- eelnev töökogemus asjaajamise valdkonnas ;
- hea arvutikasutamise oskus (tabel- ja tekstitöötlus, e-mail, internet) ;
- tasakaalukus, hea analüüsi võime ;
- korrektsus detailides ;
- vastutustundelisus ja valmisolek iseseisvaks tööks ;
- julge, avatud ja rõõmus suhtleja, oluline on ka enesekehtestamise oskus ;
- vene keele oskus pole kohustuslik, kuid tuleb oluliseks kasuks ;
- soovitavalt majandus- või juuraalased teadmised ning oskused ;
- soovitavalt isikliku auto olemasolu (töösõite pole palju) ;
- võlgade jms. probleemide puudumine.

Pakume stabiilset iseseisvat tööd kiiresti arenevas perspektiivikas ettevõttes. Töötasu katseajal 6000 kr/neto, peale katseaja läbimist 7000 kr/neto + preemia.

Lisainfo

Filiaali planeeritav avamine on oktoobri esimesed päevad. See tähendab, et septembri viimase nädala lõpuks oleme otsusele jõudnud väljavalitud CV suhtes. Edukat kandideerimist !

Lugupidamisega,

Tanel Riivits
Juhatuse liige

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Lõunalaenud OÜ on ettevõte millise põhi tegevusalaks on tagatiseta väikelaenud (pole pandimaja ega tegele SMS laenudega), laenud sõidukite ja kinnisvara tagatisel ning inkassoteenused ja õigusabi. Tegevust alustasime Võrus 2006.a. aprillis. Tänaseks oleme avanud kontorid Rakveres, Kärdlas ja tegutseme ka Jõhvis ning Paides. Seoses uute arenguplaanidega laieneme jätkuvalt ja hetkel otsime oma töökasse seltskonda täiendust Pärnu, kus avame kontori oktoobri alguses.