Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548180

Filiaali juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. juuli 2018
Kuulutus aegub:23. august 2018

Töö kirjeldus

Filiaali juhataja asendamine| tööaja graafikute koostamine| filiaali korrashoid| klientide teenindamine ja nöustamine| kaasvastutus müügi- ja inventuuri tulemuste eest| toimivate müügiprotsesside jälgimine| oskus analüüsida müügitulemusi| meeskonna igapäevane juhtimine ja motiveerimine

Ootused kandidaadile

- moerõivaste poe juhatamise kogemust
- omandatud müüja haridust ja/või ärimajanduslikke teadmisi
- juhi omadusi ja organiseerimisvõimet
- kõrget trenditeadlikkust
- müügioskusi
- paindlikkust
- meeskonnatööd
- rõõmu teha tempokat tööd
- pühendumust
- avatud kõrva
- väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning head vene keele oskust suhtlustasandil

tööd graafiku alusel| kaasaegset töökeskkonda| mitmekesist tööd ja karjäärivõimalusi| stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#548180

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem