AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

FENNO-UGRIA ASUTUS MTÜ

| |
Linn: Tallinn linn
Aadress: Pärnu mnt 28-9
Firma koduleht: http://www.suri.ee
202
Linn: Tallinn linn
Aadress: Pärnu mnt 28-9
Firma koduleht:  http://www.suri.ee
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Tööpakkuja tutvustus:

MTÜ Fenno-Ugria Asutus on katusorganisatsioon, mis ühendab Eesti organisatsioone ja asutusi, kes on huvitatud koostööst meie hõimurahvastega. Iga aasta oktoobris toimuvad Fenno-Ugria korraldusel hõimupäevad, 1997. aastal toimus meie korraldusel 6. soome-ugri rahvaste folkloorifestival Eestis. Fenno-Ugria esindab Eestit ka rahvusvahelises Soome-Ugri Rahvaste Konsultatiivkomitees ning valmistab ette soomeugrilaste maailmakongresse. Fenno-Ugria funktsiooniks on hõimutöö koordineerimine ja infovahetus nii Eesti asutuste vahel kui hõimurahvastega ning soome-ugri rahvaste tutvustamine Eestis. Korraldame paljude organisatsioonide koostööd nii siseriiklikult kui rahvusvaheliselt, samuti lektorite vahetust soome-ugri kõrgkoolidega ning õppejõudude täienduskoolitust, koordineerime soome-ugri stipendiaatide vastuvõttu Eesti ülikoolidesse ja aitame neil integreeruda eesti ühiskonda. Vahendame igapäevaseid kontakte eestlaste ja soomeugrilaste vahel. Fenno-Ugrial on kaks allüksust, Hõimukeskus ja Soome-Ugri Rahvaste Infokeskus (SURI), mille juhatajad alluvad juhatusele. Mõlemas on kokku 3 töötajat, Hõimukeskusel on osakond Tartus. Hõimukeskuse põhifunktsiooniks on ürituste korraldamine, SURI-l infovahendus nii Eestis kui rahvusvaheliselt.
Rahvusvähemuste ühendused ja kultuuriseltsid; rahvustevahelist austust ja sõprust edendavad ühendusedFENNO-UGRIA ASUTUS MTÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit