Fenix kasiino klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640817

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime klienditeenindajat, kelle silmad paneb särama võimalus pakkuda klientidele parimat teenindust Rakvere linna parimas meelelahutusettevõtetes.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui tunned, et klienditeenindus on Sinu kirg ja kutsumus, oled vähemalt 21.aastane ja valdad eesti ja vene keelt.

Omalt poolt pakume Sulle tööks vajalikku mentoriõpet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd, võimalust töötada töögraafiku alusel, tänu millele jääb Sul rohkem aega tegeleda omale meeldivate hobidega. Samuti kaasaegset töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu ja boonuspreemiat ning sporditoetust, ägedaid kolleege ning täiendkoolitusi.

Lisainfo

Töökoht: Tallinn
* Vajalik tervisetõend (toidukäitlemine)

Tööpakkumise number
#640817

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse kontserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 22 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Kohtla- Järvel, Narvas ja Viljandis.

Vaata rohkem