Fenikss kasiino klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546897

Tööpakkumise number

546897

Töö kirjeldus

* Klientide sõbralik teenindamine kasiinos
* Igapäevane aruandlus ja inventuuride läbiviimine
* Töö baaris ja kassas
* Kaupade vastuvõtt

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt 21 aastane
* Oled hea suhtleja ja klientide teenindamine pakub Sulle rõõmu
* Valdad eesti keelt ja vene keelest arusaamine ja rääkimine ei ole takistuseks klientide teenindamisel
* Oled särtsakas ja rõõmsameelne ning Sind iseloomustavad ausus ja täpsus

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* 12 tunnised vahetused ja tööd graafiku alusel
(vahetuste ajad 08.00-20.00 ja 20.00-08.00)
* Konkurentsivõimelist töötasu
* Sind toetavad rõõmsameelsed kolleegid ja hooliv juhataja

Lisainfo

Töökoht: Tallinn
* Väljaõpe kohapeal
* Vajalik tervisetõend (toidukäitlemine)
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018

OÜ Novoloto on Eestis üle 19 aasta tegutsenud rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb hasartmängude korraldamisega, opereerides 15 kasiinot üle kogu Eesti. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume 11 Tallinna kasiinos ja 4 Eesti väikelinnas.