Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Seoses tegevuse laienemisega nii Eestis kui ka välismaal otsime oma meeskonda FASSADISÜSTEEMIDE MÜÜGIJUHTI

Sinu ülesandeks on erinevate fassaadisüsteemide müük ning tihe koostöö projekteerijate ja ehitajatega.

Nõudmised kandidaadile

Sobid kandideerima, kui

  • omad vähemalt 5 aasta ehitusmaterjalide müügikogemust;
  • sulle meeldib kliendiga suhelda ning aidata kaasa parima otsuse langetamisele;
  • valdad välispartneritega suhtlemiseks inglise keelt;
  • oled tuttav mõne levinud projekteerimistarkvaraga;
  • oled initsiatiivikas ja positiivse suhtumisega ning lahenduse leidmisele orienteeritud

Pakume vaheldusrikast tööd väikeses, kuid kiiresti arenevas ettevõttes, konkurentsivõimelist töötasu ning tööd põnevate objektidega Eestis ja välismaal.

Lisainfo

Sinu töökohaks on hubane büroo Tammsaare Ärikeskuses Tallinnas aadressil A. H. Tammsaare tee 47

Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga e-posti aadressile info(at)rake.ee, lisainformatsiooni
küsi telefonilt 501 5386

www.rake.ee

Tööpakkumise number
#645354

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
25. märts 2020
Fassadisüsteemide müügijuht

Rake AS

AS Rake on 1988. aastal asutatud ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Kümned uusehitused ning sajad renoveeritud ja uuendatud ühiskondlikud, äri-, tootmis- ja eluhooned Eestis, osalemine Astoria hotelli ja Ermitaaži teatri renoveerimisel Sankt-Peterburis, Priupskpanga hoone Jefremovis, büroohoone Tuulas, mitmed uuendatud kauplused Moskvas ja Riias jäävad ettevõtte teostuste ajalukku.

Vaata rohkem