2023-08-23 14:48:55

FASSADISÜSTEEMIDE MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses tegevuse laienemisega nii Eestis kui ka välismaal otsime oma meeskonda FASSADISÜSTEEMIDE MÜÜGIJUHTI

Sinu ülesandeks on erinevate fassaadisüsteemide müük ning tihe koostöö projekteerijate ja ehitajatega.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui

  • omad vähemalt 5 aasta ehitusmaterjalide müügikogemust;
  • sulle meeldib kliendiga suhelda ning aidata kaasa parima otsuse langetamisele;
  • valdad välispartneritega suhtlemiseks inglise keelt;
  • oled tuttav mõne levinud projekteerimistarkvaraga;
  • oled initsiatiivikas ja positiivse suhtumisega ning lahenduse leidmisele orienteeritud

Pakume vaheldusrikast tööd väikeses, kuid kiiresti arenevas ettevõttes, konkurentsivõimelist töötasu ning tööd põnevate objektidega Eestis ja välismaal.

Lisainfo

Sinu töökohaks on hubane büroo Tammsaare Ärikeskuses Tallinnas aadressil A. H. Tammsaare tee 47

Kandideerimiseks ootame CV-d koos motivatsioonikirjaga e-posti aadressile info(at)rake.ee, lisainformatsiooni
küsi telefonilt 501 5386

www.rake.ee