Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71262

Fassaadiviimistleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pindade ettevalmistamine krohvimiseks
  • krohvi- ja pritskrohvtööde teostamine
  • maalritööd ja pindade ettevalmistamine lõppviimistluseks
  • värvi pealekandmine või pihustamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetunne ja ausus
  • kesk- või keskeriharidus
  • normaalne füüsiline vorm,täpsus,koostöövalmidus
  • õpivõime, ehitusjooniste lugemisoskus, suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • töökohta kaasaegses kiiresti arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#71262