https://www.cvkeskus.ee/741533

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #741533

Fassaaditööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • Fassaadide soojustamine ja krohvimine.


Ootused kandidaadile


  • Peab olema kohusetundlik!

  • Varasem töökogemus tuleb kasuks

  • Töökus ja töötahe.


Ettevõte pakub


  • Stabiilset ja meeldivat töökeskonda.

  • Konkurentsivõimeline palk

  • Töövahendid

  • Vajadusel väljaõpet kohapeal


Lisainfo

Juhatuse liige, telefon: +372 502 0195, e-post: info(at)ehiteks.ee


Tööpakkumise number
#741533
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Fassaaditööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!