2023-08-23 14:48:55

Fassaaditööde projektijuht

Brandem on tööandja turunduse eestvedaja Eestis. Aitame ettevõtetel hoida häid töötajaid ja meelitada ligi uusi. Pakume Sulle võimalust mängida tööandja turunduse eestvedamisel olulist rolli ja ennast teostada. Me ei mõõda kontoris veedetud tunde, vaid töö tulemusi!

Vaata lisaks: www.brandem.ee

Töö kirjeldus

Otsime Soome suunale fassaaditööde kogemusega projektijuhti, kelle tööks on Soome ehitusprojektide nõuete ja normide kohane juhtimine, objektide kvaliteetne ja tähtaegne valmimine ning kasumiplaani täitmine.

Ootused kandidaadile

Töötad igapäevaselt Tallinna kontorist, kuid ootame Sinult valmisolekut viibida mõned päevad nädalas Soomes. Lisaks omad praktilist töökogemust ehitusettevõttes projektijuhina või objektijuhina vähemalt viis aastat ning oled võimeline suhtlema eesti, soome ja vene keeles.

Sind ootavad ägedad ja vaheldusrikkad projektid Soomes, paindlik ja tähelepanelik tööandja ning võimalus karjääriredelil areneda.