Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707895

Fassaadide paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte põhitegevused on:
- Hoonete välisseinte kergkonstruktsioonide ehitus
- Soojustamistööd
- Fassaadikatete paigaldus

Ootused kandidaadile

- ehitusalane töökogemus
- ehitusalane haridus või selle omandamine
- ausus, korrektsus ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
- hea tervis ja füüsiline vastupidavus
- oskus töötada meeskonnas
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- stabiilset ja turvalist töösuhet
- kaasaegseid töövahendeid ja ohutusvahendeid - kõik mis tööks vajalik
- head olmetingimused töömaal
-erialaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#707895