https://www.cvkeskus.ee/67796

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67796

Fassaadi viimistlejad

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma laienemisega otsime oma ridadesse uusi inimesi


Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem töökogemus ehituses.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub head meeskonda, ametlikku palka, arenemisvõimalust,
huvitavat väljakutset.


Lisainfo

Loogiline mõtlemine tuleb kasuks.


Tööpakkumise number
#67796
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Fassaadi viimistlejad
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!