Värsked tööpakkumised

Fasaadifirma

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211723

Tööpakkumise number

211723

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Turu ja Helsingi piirkonda fasaaditöid teostavaid ettevõtteid.
NB! Sobib ka 4 liikmelisele brigaadile! Sellisel juhul paluks "Teami" vedajal ühendust võtta. Brigaadile hea tükitöö pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav ehitaja profesionaalsus, plekkfasaadide kogemus (min 3a.), soome töökogemus plekkfasaadi alal.

NB! Ootame ka "Tiimide" kandideerimisi (eeldame, et on soomes teostatud antud töid!).

Pakume fasaade valmistavatele väikeettevõtetele erinevaid objekte.

Lisainfo

Kasuks tuleb Soome soomes teostatud objektide olemasolu

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
9. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)