Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70824

Farmitöölised Iirimaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Iirimaa farmidesse kogemustega talutöölisi.

Ootused kandidaadile

Hea inglise keele oskus suhtlustasandil
Töökogemus ja/või põllumajanduslik haridus

Brutopalk 7.87-10 eur/h sõltuvalt töö iseloomust ja isiklikest kogemustest
Töölepingu miinimumkestvus 1 aasta.

Tööpakkumise number
#70824

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem