Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28675

Farmiseadmete müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • farmiseadmete müügi organiseerimine ja teostamine
  • (vajadusel) edasimüüjate, lepingupartnerite leidmine ja nendega lepingute sõlmimine
  • koostöö edendamine tarnijatega
  • farmiseadmete müügieelarve koostamine, sellest tulenevalt müügieelarvete koostamine müügiesindajatele
  • tootevaliku kujundamine
  • turusituatsioonist lähtuvalt ettepanekute tegemine muudatusteks hinnakirjades
  • osavõtt näitustest, messidest,õppepäevadest, seminaride korraldamisest
  • müügistrateegiate väljatöötamine ja kujundamine
  • müügiesindajate koolituse organiseerimine

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • põllumajandusseadmete müügikogemust
  • head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
  • täpsust ja kohusetundlikkust
  • otsustusvõimet
  • autojuhilube
  • vene ja inglise või saksa keele oskust

Kasuks tuleb:
  • juhtimiskogemus
  • turundusalane koolitus

Ettevõte pakub

  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • põhipalka ja töö tulemustest sõltuvat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#28675