Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42830

FARMISEADMETE HOOLDUSMEHAANIK

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on farmiseadmete hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame

  • head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
  • täpsust ja korrektsust
  • teadmisi elektrist ja/või automaatikast
  • autojuhilube

Kasuks tuleb
  • tehniline haridus

Ettevõte pakub

  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • põhipalka ja töö tulemustest sõltuvat tulemuspalka

Lisainfo

Tööpiirkond: Kesk- ja Põhja-Eesti

Tööpakkumise number
#42830