Värsked tööpakkumised

Farmer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47301

Tööpakkumise number

47301

Töö kirjeldus

Karja (40 lüpsilehma) eest hooldamine. Traktorite juhtimine jm talutööd

Nõudmised kandidaadile

  • Inglise keelest arusaamine ja kõnelemine igapäevasel tasandil
  • Vastupidavus pingelise töö puhul
  • Valmisolek tööks Iirimaal aastase töölepinguga
  • Vähemalt keskmisel tasemel füüsiline vorm ja hea tervislik seisund

Pakume vaheldusrikast tööd Iirmaale vähemalt 1-aastase töölepingu alusel.

Lisainfo

Kandideerima ootame ka kandidaate, kes on vanemad kui 40 aastat. Kes ei suuda elementaarsel tasandil (sooritamaks telefoniintervjuud) inglise keeles suhelda, nende võimalused seda töökohta saada on suhteliselt väikesed

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2005
Brutopalk:
Alates 150 EEK tunnis