Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47301

Farmer

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Karja (40 lüpsilehma) eest hooldamine. Traktorite juhtimine jm talutööd

Nõudmised kandidaadile

  • Inglise keelest arusaamine ja kõnelemine igapäevasel tasandil
  • Vastupidavus pingelise töö puhul
  • Valmisolek tööks Iirimaal aastase töölepinguga
  • Vähemalt keskmisel tasemel füüsiline vorm ja hea tervislik seisund

Pakume vaheldusrikast tööd Iirmaale vähemalt 1-aastase töölepingu alusel.

Lisainfo

Kandideerima ootame ka kandidaate, kes on vanemad kui 40 aastat. Kes ei suuda elementaarsel tasandil (sooritamaks telefoniintervjuud) inglise keeles suhelda, nende võimalused seda töökohta saada on suhteliselt väikesed

Tööpakkumise number
#47301

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 150 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Farmer