2023-08-23 14:48:55

Farmatseut/proviisor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime proviisoreid ja farmatseute järgnevatesse apteekidesse:
Maardu Rimi apteek
Viimsi Delice apteek
Sikupilli apteek
Väike-Õismäe ja Õismäe apteek Haaberstis,
Lepistiku apteek
Paldiski Konsumi apteek
Sepa Keskuse apteek
Tiimanni apteek Narvas
Rannarootsi apteek
Mulgi apteek Viljandis

Ootused kandidaadile

Oled väga oodatud tööle BENU Apteeki, kui sul on proviisori või farmatseudi erialane haridus ning soovid aidata
inimestel elada tervemat ja täisväärtuslikumat elu olles neile asjatundlikuks tervisepartneriks.

BENU Apteegis ootab sind kindel, stabiilne ja pikaajaline karjäär usaldusväärses ettevõttes, kes hoiab ja
tunnustab oma töötajaid, meeskond kokkuhoidvaid ja üksteist toetavaid kolleege, hubane ja kaasaegne
töökeskkond ning motiveeriv töötasusüsteem.
Samuti oleme Sulle vajadusel abiks tööle sõidu või elukoha korraldamise juures, pakume nii erialaseid kui ka
teenindusalaseid täienduskoolitusi ning soodustusi sportimisel