Värsked tööpakkumised

Farmatseut, meditsiinitrükise toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62475

Tööpakkumise number

62475

Töö kirjeldus

OÜ Meditsiiniuudised kirjastab arstidele-apteekritele erialaajalehte Meditsiiniuudised.

Ühe tootena valmistame ette arstidele suunatud trükist, mis annab lühiülevaate registreeritud retseptiravimitest.

Nüüd otsimegi kogenud ja positiivset inimest, kes tunneb väga hästi ravimeid, oskab töötada andmebaasidega ning suudab suhteliselt suurt materjalihulka haarata toimetajapilguga.

Töö sobib hästi neile, kes on harjunud olema oma aja peremehed ja töötama projektipõhiselt.

Kuna planeeritav toode on spetsiifiline, võid kontakti võtta ka lisainformatsiooni saamiseks.

Nõudmised kandidaadile

  • meditsiinialane haridus (eriti soovitav ravimitealane)
  • kohusetunne ja akuraatsus kõiges on elementaarne
  • väga hea eesti keele oskus kirjas
  • väga hea arvutikasutusoskus
  • oskus töötada tekstidega, täpselt ja kiiresti
  • julgus võtta vastutust

Meditsiiniuudiste toimetus asub Viljandis. See ei tähenda, et pead tingimata siin tegutsema, kuna töö tegemise koht võiks/peaks asuma seal, kus on sulle kõige mugavam. Viljandi on koht, kus asuvad sinu Meditsiiniuudiste kolleegid ning tehniliselt sünnivad meie tooted.

Ettevõte pakub

  • pakume võimalust erialaseks tegevuseks uue nurga alt
  • saad juurde 13 toredat kolleegi
  • hea töö toob hea palga
  • telefoni ja arvuti kasutamise kompensatsiooni

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
17. märts 2006