Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605568

FAFA´S teenindaja- Pitameister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime säravaid ja julgeid inimesi, kes armastavad orgaanilist toitu ja soovivad inimesi naeratama panna.

Ootused kandidaadile

Otsime just Sind kui oled:
*toidunautleja ja hindad ka ise tervislikku tänavatoitu;
*suhtleja ja sulle meeldib inimestega kontakti luua;
*meeskonnamägija ja usud, et oma meeskonna eest peab seisma;
*uudishimulik ja sa tahad uusi asju õppida.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
*paindlikku töögraafikut;
*lahedaid kolleege;
*võimalust olla sina ise ja otsustada;
*võimalust tegeleda erinevate ülesannetega nii köögi kui teeninduse poole peal;
*mitmeid soodustusi, mis kehtivad Sokose keti hotellides ja restoranides.

Lisainfo

Sinu meeskond ootab sind!
Saada oma CV meie personalijuhile Maretile maret.kaldmaa(at)sok.fi või kandideeri CV Keskuse vahendusel.

Tööpakkumise number
#605568

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Soome katvaimasse hotelliketti kuuluv Sokos Hotel Viru liigub uuenduste lainel.
Sokos Hotels on Soome suurim hotellikett, millesse kuulub üle 50 hotelli Soomes, Tallinnas ja Peterburis. Kõik hotellid paiknevad kesklinnas või uhkepiirkondade keskustes, heade ühendusteede läheduses.
Lisaks majutusteenustele pakuvad Sokos Hotels hotellid sama katuse all mitmekülgseid konverentsi- ja toitlustusteenuseid. Hotellide juures tegutsevad linnade populaarsemad restoranid, ööklubid jm ajaviitekohad.

Vaata rohkem