Värsked tööpakkumised

Exportmanager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186153

Tööpakkumise number

186153

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:
- luua, arendada ja hoida uusi ärikliendisuhteid
- läbi viia ja koordineerida koostööläbirääkimisi
- planeerida, ajakohastada ja ellu viia müügi- ja hinnapoliitikat
- koostada ja analüüsida müügipakkumisi
- suhelda äriklientidega ning kooskõlastada ja edastada tootmisse tellimused
- koordineerida ja kooskõlastada projekteerimise ja tootmisvõimalusi
- olla kaasatud juhtimisse ja otsustesse

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- vähemalt 2-aastast edukat äriklientidega müügitöö kogemust välisturgudel
- varasemat töökogemust ehitus- või elamusektoris
- iseseisevust, otsustus-ja algatusvõimet
- oskust strateegiliselt mõelda
- julgust võtta vastutust ja tahet anda endast maksimum
- head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- head suhtlemis-, enesekehtestamis- ja läbirääkimisoskust
- süsteemset ja loogilist mõtlemist, analüüsivõimet
- juhilubade olemasolu

Sulle tuleb kasuks:
- majandusalane kõrgharidus
- projektijuhtimisalane töökogemus suuremahuliste kinnisvara projektide ja arendustega
- lisavõõrkeelte valdamine (Norra)
- isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes
- võimalust rahvusvaheliselt suhelda ja reisida
- kaasaegset ja tervislikku töökeskkonda uues palkmajakontoris
- heade töötulemuste eest väärilist tasu
- tööalast arengu- ja koolitusvõimalust
- võimalust töötada noores ja töökas, positiivselt mõtlevas kollektiivis
- ühiseid firmaüritusi

Lisainfo

Töökoht asub Saku vallas, Tõdval (ca. 10-15 min. sõidu kaugusel Järve Keskusest).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

OÜ Palktare on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud välisturgudel aastast 1993. Oleme heal majanduslikul ning finantsilisel järjel olev puit- ja palkmaju tootev ettevõte, meie tooteportfell on tasakaalustatud erinevate sihtturgude vahel.
Põhilisteks koostööpartneriteks on ärikliendid välisturgudel – ca 90 % firma toodangust eksporditakse. Omame piisavalt tehnilist võimsust ja tasemel tootmisvõimalusi, milleks oleme investeerinud täisautomaatsetesse CNC puidutöötlemiskeskustesse ligi 20 miljonit krooni.
2007. aastal laiendasime oma tootevalikut ja tõime turule lisaks palkmajadele uue toote - ThermoLog ökomajad. www.thermolog.ee