Värsked tööpakkumised

Expordiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25411

Tööpakkumise number

25411

Töö kirjeldus

Müügipakkumiste koostamine, klientidega suhtlemine, müügimaterjali ettevalmistus, tellimuste vastuvôtt, ja tootmisgraafikute jälgimine. Töö tehakse soome keeles.

Nõudmised kandidaadile

majandusalane haridus, huvi müügitöö vastu,
vähemasti kaheaastane töökogemus expordi ja müügialalt,
kohusetundlikus ja töökus,
môtlemisoskus ja valmisolek iseseisvaks asjadeajamiseks,
arvuti kasutamisoskus kontoriprogrammide tasemel,
väga hea soome keele oskus nii kônes kui kirjas , juhiluba

soliidne töökoht arenevas ettevôttes Tallinna kesklinna lähedal, vôimalus areneda expordigijuhi ametikohale,
töötulemustele vastav hea palk

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
25. november 2003

Tegeleme logolippude ja reklaambannerite ning firmatekstiilide
tootmise ja müugiga. Reklaammaterjale valmistame nii siiditrükk- kui digitehnikas
Tallinna kesklinna lähedal Pae tänaval, kus asub ka meie ômblustsehh. Pakume
ka kangaste trükkiteenust tootmisettevôttetele. Oma toodangut turustame nii Eestis
kui Soomes.