Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179698

EXPO 2010 IT kuraator

Firma nimi peidetud
Hiina
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

World EXPO 2010 toimub 1. maist kuni 31. oktoobrini 2010 Hiina Rahvavabariigis, Šanghai linnas.

Tööülesanded:

* Eesti IT paviljoni kureerimine
* demoürituse läbiviimine
* suhtevõrgustiku laiendamine
* Eesti väärikas esindamine

Nõudmised kandidaadile

  • dünaamiline ja loov isiksus
  • strateegiline mõtlemine ja professionaalne maneer
  • väga head IT alased teadmised
  • suurepärane esinemis- ja suhtlemisoskus
  • rõõmsameelne ja „mitte-alla-andev“ lähenemine uutele asjadele
  • väga hea inglise keele oskus
* motivatsiooni töötada välismaal

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist hüvitispaketti
  • dünaamilist ja prestiizikat töökeskkonda
  • palju tööd otsese mõjuga Eestile
  • parimaid töövahendeid ja tehnoloogiaid
  • ainulaadset võimalust ja kontaktivõrgustikku isiklikuks arenguks

Lisainfo

Palun lisage oma kandideerimisavaldusele motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#179698

Asukoht:
Hiina
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
28. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2009

Microsoft tegeleb Eestis kliendi- ja partnersuhete haldamise, toodete lokaliseerimise ja Office'i, Windowsi, Serveri ning Microsoft Business Solutions'i lahenduste turundamisega. Pakume ka konsultatsiooniteenuseid, et aidata klientidel Microsofti tehnoloogiaid paremini kasutusele võtta, toeatame oma kliente valikuprotsessis, planeerimises, juurutamises ja hoolduses.

Vaata rohkem