Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179698

EXPO 2010 IT kuraator

CVKeskus.ee klient
Hiina
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

World EXPO 2010 toimub 1. maist kuni 31. oktoobrini 2010 Hiina Rahvavabariigis, Šanghai linnas.

Tööülesanded:

* Eesti IT paviljoni kureerimine
* demoürituse läbiviimine
* suhtevõrgustiku laiendamine
* Eesti väärikas esindamine

Ootused kandidaadile

  • dünaamiline ja loov isiksus
  • strateegiline mõtlemine ja professionaalne maneer
  • väga head IT alased teadmised
  • suurepärane esinemis- ja suhtlemisoskus
  • rõõmsameelne ja „mitte-alla-andev“ lähenemine uutele asjadele
  • väga hea inglise keele oskus
* motivatsiooni töötada välismaal

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist hüvitispaketti
  • dünaamilist ja prestiizikat töökeskkonda
  • palju tööd otsese mõjuga Eestile
  • parimaid töövahendeid ja tehnoloogiaid
  • ainulaadset võimalust ja kontaktivõrgustikku isiklikuks arenguks

Lisainfo

Palun lisage oma kandideerimisavaldusele motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#179698