Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137622

EvoBus tehniline juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tehniliste probleemide lahendamise koordineerimine tootevaldkonnas
sõidukite tootetehnilise teabe kogumine, tehniliste raportite ettevalmistamine ning tehasele edastamine
AS Silberauto teenindusettevõtete regulaarne/vajadusekohane külastamine
suurklientide regulaarne külastamine ning antud tootegruppi puudutavate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

tehniline kesk-eri või kõrgharidus
eelnev töökogemus tehnika alal
eesti keele ladus valdamine
inglise või saksa ja vene keele oskus heal tasemel
täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
arvuti kasutamise oskus heal tasemel
stressitaluvus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd uuel loodaval ametikohal
motiveerivat tasu
professionaalset ning sõbralikku meeskonda
välislähetusi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tehnilise spetsialistina

Tööpakkumise number
#137622

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

AS Silberauto on üle nelja miljardi krooni suuruse käibega sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte. Rohkem kui 15. aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge ning Mitsubishi.

Vaata rohkem