Euroopa territoriaalse koostöö büroo peaspetsialist (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185771

Tööpakkumise number

185771

Töö kirjeldus

• osalemine Euroopa Liidu (EL) naabrus- ning territoriaalse koostöö poliitika analüüsimisel, kavandamisel ja elluviimisel ning sellealaste Eesti positsioonide ja seisukohtade ettevalmistamisel.
• EL naabruspoliitika ning territoriaalse koostöö programmide ettevalmistamise ja elluviimise juhtimine Eestis.
• Eesti esindamine EL Eesti-Läti-Vene piiriülese koostöö programmi seirekomitees ja seirekomitee töö juhtimine vastavalt riikidevahelisele rotatsioonile.
• EL Eesti-Läti-Vene piiriülese koostöö programmi rakendamiseks vajalike dokumentide ja riikidevaheliste lepingute ettevalmistamise korraldamine ning valdkonna õigusaktide väljatöötamisel osalemine.
• Eesti kasusaajate nõustamine ja abistamine Euroopa naabrus- ja territoriaalse koostöö projektide ettevalmistamisel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• Sul on kõrgharidus soovitavalt majanduse, avaliku halduse, sotsioloogia või õigusteaduste erialal.
• Sul on 1-3 aastane eelnev töökogemus Phare ja EL üleminekutoetuse, EL territoriaalse koostöö programmide või muude EL struktuurifondide meetmete planeerimise ja rakendamise alal.
• Sul on teadmised ja oskused programmide ja projektide koostamise, juhtimise ning hindamise alal.
• valdad eesti ja inglise keelt kõrgtasemel ning soovitavalt vene keelt kesktasemel.
• Sind iseloomustab strateegiline mõtlemine, hea läbirääkimiste pidamise oskus, võime iseseisvalt probleeme lahendada ning kõrge stressitaluvus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• strateegilist mõtlemist eeldavat tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
• võimalust osaleda rahvusvahelises koostöös.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5148 (Krista Kampus, Euroopa territoriaalse koostöö büroo juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
3. november 2009
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.