Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198891

EUROOPA RÄNDEVÕRGUSTIKU EESTI KONTAKTPUNKTI PROJEKTIJUHT (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutud ametikoha tööülesannete hulka kuulub rände-ja varjupaigaalaste aruannete, uuringute, ülevaadete, infomaterjalide koostamine ning nende publitseerimise ja levitamise korraldamine; kiireloomuliste teabevahetuspäringute esitamine ning nendele vastamine; Euroopa Komisjoni rände- ja varjupaigavaldkonna sõnastiku ja tesauruse koostamine ning Eesti kontakpunkti esindamine teiste Euroopa rändevõrgustiku kontaktpunktide kohtumistel ja konverentsidel

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on vähemalt 2 aastat töötanud rände- või varjupaigavaldkonnas;
  • omab kõrgemat haridust või on seda kohe omandamas soovitavalt avaliku halduse, sotsioloogia või õigusvaldkonnas;
  • omab üldisi teadmisi rände- ja varjupaigavaldkonna poliitikate, seadusandluse ning kohtupraktika kohta;
  • omab häid teadmisi riigi põhikorrast ja avalikust haldusest ning EL organisatsioonist ja toimimispõhimõtetest;
  • oskab informatsiooni ja andmeid töödelda, analüüsida ning tõlgendada;
  • on aus, arengule suunatud ja avatud maailmavaatega;
  • valdab kirjas ja kõnes heal tasemel vähemalt kahte võõrkeelt, millest üks on inglise keel (teine soovitavalt vene keel).

Ettevõte pakub

  • ainulaadset ja motiveerivat tööd unikaalses kõrgkoolis;
  • loovat ja innovaatilist töökeskkonda;
  • enesetäiendamise- ja harimise võimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 18.06.2010 Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV-Keskuse kaudu. Lisainformatsioon telefonil 696 5558. Koduleht www.sisekaitse.ee/erv

Tööpakkumise number
#198891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2010

Sisekaitseakadeemia on siseministeeriumi haldusala kõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele. Viime neis valdkondades läbi ka teadus- ja arendustööd ning pakume juba töötavatele spetsialistidele täiendkoolitust kõigis erialastes küsimustes

Vaata rohkem