Värsked tööpakkumised

Euroopa Liidu välisvahendite audiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124549

Tööpakkumise number

124549

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

- ministeeriumi ja selle allasutuste sisekontrollisüsteemide, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse ning nõuetekohasuse analüüsimine, auditite läbiviimine (välisvahendite kasutamise kohta) ja nende tulemustest õigeaegne ja objektiivne teavitamine (sh ettepanekute esitamine).
- järelkontrolli läbiviimine;
- nõustamine välisvahendite sisekontrollisüsteemide loomisel ja rakendamisel;
- välisvahendite auditeerimise juhendmaterjalide ettevalmistamine;
- koostöö Rahandusministeeriumi finantskontrolli osakonna, Riigikontrolli ja Euroopa Komisjoni audiitoritega.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

- majanduse, õiguse või avaliku halduse alane kõrgharidus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- ELi toetusprogrammide alane töökogemus;
- laitmatu reputatsioon ja ausus.

Edukat kandidaati iseloomustab väga hea analüüsivõime, väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, oskus eristada olulist ebaolulisest, oskus pidada läbirääkimisi ja töötada iseseisvalt, koostöövalmidus, kohusetunne, korrektsus ja täpsus, teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja õigussüsteemist.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- erialast täiendkoolitust;
- konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
19. september 2007

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.