https://www.cvkeskus.ee/439849

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Euroopa Liidu sekretariaadi nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439849

Tööpakkumise number

439849

Töö kirjeldus

Nõuniku ülesanne on koordineerida Euroopa Ülemkogu kohtumiste ettevalmistamist, korraldada Eesti EL poliitika kujundamise protsessi ja EL institutsioonide vahelisi suhteid ning tagada Vabariigi Valitsuse istungile esitatavate EL üldasjade nõukogu seisukohtade ettevalmistamine.


Nõudmised kandidaadile

• Ootame Sind kandideerima, kui:
• tahad panustada Eesti EL poliitika kujundamisse ja elluviimisse ning Sul on ideid, kuidas seda paremaks muuta
• tahad panustada Eesti EL eesistumise kordaminekusse
• Sul on varasem töökogemus EL poliitika ja otsustusprotsessidega, eelistatult Eesti alalises esinduses Euroopa Liidu juures või EL institutsioonides
• oled teadlik EL toimimismehhanismidest ning riigisisese poliitika kujundamisega kaasnevast tööst
• oled analüütilise lähenemisega ning suudad keerulisi küsimusi selgelt ja üldistades edasi anda
• Sul on kõrge stressitaluvus, oled suunatud probleemide lahendamisele, oled hea suhtleja ning oskad kaasata erinevaid koostööpartnereid
• Sul on kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud kraad)
• oskad eesti ja inglise keelt C1-tasemel


Ettevõte pakub

Pakume ainulaadset võimalust osaleda Eesti EL eesistumise läbiviimisel ja anda oma panus selle õnnestumisse. Tagame põnevad töised väljakutsed, arengu- ja koolitusvõimalused, sõbraliku ja professionaalse meeskonna ning head töötingimused.


Lisainfo

Tegemist on ametikohaga avaliku teenistuse seaduse mõistes.  Ametikoha täitmisel on võimalik asutustevaheline rotatsioon.
Dokumendid (motiveeritud avaldus, elulookirjeldus varasema töökogemuse kirjeldusega ning kahe soovitaja kontaktandmetega) palume esitada elektrooniliselt aadressil personal[at]riigikantselei.ee hiljemalt 23.09.2016. Lisainfo 693 5445, agne.kiik[at]riigikantselei.ee (personalijuht Agne Kiik).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
8. september 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.
Euroopa Liidu sekretariaadi ülesanne on koordineerida Eesti EL poliitika kujundamist ja elluviimist ning toetada peaministrit tema EL suunalises töös. Eesti on 2017. aasta teisel poolaastal Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja rollis, vastutades selle eest, et enam kui 500 miljonit inimest puudutavates otsustes jõuaksid kokkuleppele kõik liikmesriigid.