Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795765

Euronicsi esitlus- ja helitehnika paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väljastad kaupu ning renditehnikat ning vajadusel planeerid paigaldusi

  • Teostad ekraanide ja heliseadmete paigaldusi

Ootused kandidaadile

  • Suur huvi tehnika vastu ja soov olla pidevalt kursis valdkonna uuendustega

  • Tehniline taiplikus IT- ja ehitusvaldkonnas

  • Väärtustad meeskonna tööd, kuid toimetad suurepäraselt ka iseseisvalt

  • Analüüsivõime ja soov leida lahendusi kõigile kliendi soovidele ja vajadustele

  • Heal tasemel eesti -ja inglise keele valdamine

  • Autojuhilubade olemaslu

  • Saad osa parimatest koolitustest, et end kursis hoida kiiresti areneva elektroonikavaldkonnaga

  • Kõiki Sinu pingutusi kroonib väärikas töötasu (põhipalk ja tulemustasu)

  • Rõõmsameelseid, professionaalseid ja toetavaid kolleege

  • Tervisepäevi, soodustusi meie toodetele, ühisüritusi ja mitmeid teisi hüvesid, millega saad tutvuda juba tööle asudes

Tööpakkumise number
#795765

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem